Vítá Vás SPORTTURIST-SPECIAL,spol. s r.o.

Společnost SPORTTURIST-SPECIAL, spol. s r.o. provozuje síť poboček Western Union a nabízí směnárenské služby.

Western Union

O společnosti SPORTTURIST-SPECIAL,spol. s r.o.

Společnost SPORTTURIST - SPECIAL, spol. s r.o. byla založena v roce 1993 jako cestovní kancelář s kompletní nabídkou služeb pro své zákazníky. Od počátku zde fungovalo oddělení zájezdů, oddělení prodeje letenek, oddělení incomingu a oddělení doprodeje (prodej vstupenek na kulturní akce, prodej autobusových jízdenek). Společnost prováděla také směnárenské služby – nákup a prodej valut.

V roce 1994 SPORTTURIST - SPECIAL převzal od svého zakladatele, firmy Sportturist, a.s., licenci společnosti Western Union na provozování jejích služeb, hotovostních převodů peněz do a ze zahraničí.

V letech 1999, 2002 a 2003 prošla firma reorganizacemi, při nichž bylo postupně zrušeno oddělení incomingu, oddělení zájezdů a následně také oddělení letenek. Společnost se tak plně zaměřila na poskytování služeb společnosti Western Union. Nabízí je zákazníkům přímo ve své provozovně, nebo prostřednictvím vlastní sítě poboček v rámci České republiky.

V současné době postupně dále rozšiřujeme svoji síť poboček Western Union tak, aby tyto služby byly dostupnější stále většímu počtu obyvatel České republiky.