Vítá Vás SPORTTURIST-SPECIAL,spol. s r.o.

Společnost SPORTTURIST - SPECIAL, spol. s r.o. provozuje síť poboček Western Union a je součástí prodejní sítě společností Ticket Art.

Western Union          TicketArt          

O společnosti SPORTTURIST-SPECIAL,spol. s r.o.

Společnost SPORTTURIST - SPECIAL, spol. s r.o. byla založena v roce 1993 jako cestovní kancelář s kompletní nabídkou služeb pro své zákazníky. Od počátku zde fungovalo oddělení zájezdů, oddělení prodeje letenek, oddělení incomingu a oddělení doprodeje (prodej vstupenek na kulturní akce, prodej autobusových jízdenek). Společnost prováděla také směnárenské služby – nákup a prodej valut.

V roce 1994 SPORTTURIST - SPECIAL převzal od svého zakladatele, firmy Sportturist, a.s., licenci společnosti Western Union na provozování jejích služeb, hotovostních převodů peněz do a ze zahraničí.

V letech 1999, 2002 a 2003 prošla firma reorganizacemi, při nichž bylo postupně zrušeno oddělení incomingu, oddělení zájezdů a následně také oddělení letenek. Společnost se tak plně zaměřila na poskytování služeb společnosti Western Union. Nabízí je zákazníkům přímo ve své provozovně, nebo prostřednictvím vlastní sítě poboček v rámci České republiky.

V roce 2004 jsme se stali součástí prodejní sítě společnosti Ticket Art a v roce 2009 se našimi partnery staly společnosti Ticketportal, Bohemia Ticket a Eventim CZ. Díky tomu máme v nabídce vstupenky na kulturní akce mnoha žánrů konaných nejen v České republice, ale také v okolních státech.

V současné době postupně dále rozšiřujeme svoji síť poboček Western Union tak, aby tyto služby byly dostupnější stále většímu počtu obyvatel České republiky. Jsme součástí prodejní sítě společnosti Ticket Art. Dřívější prodejní sítě již nejsou v naší nabídce.